2022 SINAV TAKVİMİ

2022 SINAV TAKVİMİ

2022 SINAV TAKVİMİ
Tarih: 23 - Mayıs - 2018

Elektronik Sınavla Bilgisayar üzerinde yapılan sınavla Her Ay sınava girme ayrıcalığından sizde faydalanıp çok kısa sürede EHLİYETİNİZİ Alabilrsiniz.

Detayları görüşmek üzere Kursumuza bekliyoruz!!!!

Teorik Eğitim

Sürücü kurslarında zorunlu olan dersler 16 saat Trafik ve Çevre Bilgisi, 8 Saat İlk Yardım, 6 Saat Motor ve Araç Tekniği 4 Saat Trafik Adabı  derslerinden Oluşur. Alanında uzman öğretmenler ve modern ders araç ve gereçleri ile donanımlı dersliklerimizde, günlük uygulamaları içeren derslerimiz, sık sık yapılan deneme sınavları ve dokümanlarla desteklenmektedir.

Direksiyon Eğitimi

Eğitim Simülatörü Moder bir şekilde kursumuzda yer alan en son sistemlerle donanımlı Eğitim Simülatörüyle ilk tecrübenizi güven içerisinde tadıcaksınız ayrıcalıkları sizde farkedeceksiniz.

Yıldız Sürücü Kursunun Sahibi olduğu, 40.000 m2'lik eğitim pistine sahiplik etmektedir. Araba kullanmayı büyük çapta bilen kursiyerlerimiz, alanında uzmanlaşmış, usta öğreticilerimiz nezaretinde, çift fren ve debriyaj sistemine sahip, tüm güvenlik önlemleri alınmış olan ve tamamı yeni modelli olan araçlarımızla pratik yapmaya başlarlar. Pist çalışması tamamlandıktan sonra, direksiyon eğitimlerimizin önemli bir bölümü şehir içerisinde yaptığımız çalışmalarla devam eder. Bir ders saati net 45 dakikadır. Direksiyon çalışmalarınızın ilk iki gününde Sizi şehir içinden alır ve çalışma bitiminde şehir içine bırakırız.