Firmamız Hakkında

2000 Yılından itibaren hiç ara vermeden sektörün içerisinde olan (Sürücü Kursu,İngilizce Kursu,Bilgisayar Kursu,KPDS,TUS,KPSS,Emlak,Müteahit,Elektrik elektronik,Tarım Hayvancılık Uzmanı) gibi Yelpazesi geniş Çeşitli kurumlarda değişik pozisyonlarda görev alan Özel Öğretimin bir çok bölümünde Mevzuata ve kanunlara hakim Deneyim tecrübe ve birikimle yola çıktığımız 2010 Yılından itibaren YILDIZ MOTORLU TAŞIT SÜRÜCÜLERİ KURSU Ailesini oluşturup hizmet vermekteyiz.

Kurum kurucusu olan Selçuk YILDIZ Evli İki çocuk Babasıdır Erzurum Merkez Karagöbek Mahallesi Nüfusuna kayıtlı Siyasetçi Bürokrat köyü olarak bilinen Erzuruma Hizmet etmiş İnsanların Bulunduğu Mahalle nüfusuna kayıtlıdır Elektrik elektronik Usta Uzman Öğreticisi Olan Kurucumuz Atatürk Üniversitesi Mezunu; aynı zamanda Direksiyon Usta Öğreticisi,Trafik ve Çevre bilgisi Uzmanı bunlarla birlikte İyi bir İlkyardım Eğitmenidir Selçuk YILDIZ Bütün bilgisi birikimleriyle görevinin başındadır.

Yıldız M.T.S.Kursu ailesine katıldığınız için sizlere teşekkür ederiz. Vereceğimiz eğitimde başarıların en üst seviyede olması için, sizlerinde gayret ve ilgilerinizi bekleriz. Başarılar tesadüfler sonucu değil, sistemli ve düzenli çalışmaların sonucudur. SELÇUK YILDIZ (KURUCU)

Mükemmel kurs almak için sizi eğitimlerimize davet ediyoruz. Size söz veriyoruz moralinizi kim bozduysa kim size sen araba kullanamazsın dediyse biz size onlara rağmen araba kullanmayı yapabileceğinizi anlatıp öğreteceğiz. Farkı kesinlikle hissedeceksiniz. Kurumsal lider kadromuz size sorun değil çözümler üreterek en iyi şekilde yardımcı olacaktır. Neticede eğitim deneyim tecrübe ve bilgiyi karşı tarafa en iyi en doğru şekilde sunmaktır. Başarıyı yakalayıp onu bir ömür sürdürmektir.

Gelen misafirlerimize ciddi ve güven içerisinde eksiksiz bir şekilde bilgi ve hizmet vermek Bilgili ve bilinçli profesyonel bir kadro ile sizlere hizmet vermekten onur duyuyoruz.