Bekiir
Bekiir 29-05-2018

yıldız kursu süper arkadaşlar ödemedeki kolaylıkları ve ilgi alakaları profosyonel ehliyet almayı düşüneneler kesinlikle burasıyla görüşmeden bir yere yazılmayın pişman olurlar çevremde her kez buradan aldık gerçekten bana da tavsiye edenleri dinlediğime çok memnunum bana değişik yerler dediler gittim hepsiyle görüştüm hem pahalı hemde doğru dürüst cevap dahi vermiyorlar kesinlikle farkı kayıt olurken bile görüceksiniz karar sizin arkadaşlar ben memnunum ailemden ve çevremden alacak herkeze tavsiye ederim.

ŞEMSİ ÇAVUŞOĞLU
ŞEMSİ ÇAVUŞOĞLU 29-05-2018

Kasım başında kursa yazıldım ve 2 ay içinde yazılı sınav ve direksiyon sinavina girerek ehliyetimi aldim çok mutluyum. Direksiyon hocalarıma ve Gül hanıma çok teşekkür ediyorum hepsi güleryüzlü insanlar. Ilgi alaka on numara 5 yıldız. Ödeme konusunda da hertürlü kolaylık sağlanıyor. Başarılı bir şekilde ehliyet almak isteyenlere YILDIZ SÜRÜCÜ KURSU nu tavsiye ediyorum.

SERKAN HAN
SERKAN HAN 29-05-2018

Teşekkürler yıldız ehliyetimiz sizin sayenizde kolay bir şekilde aldım ben çok memnun kaldım ilgilenmenizden gerçekten ailen gibi oldunuz burdan direksiyon hocama ve Gül ablaya teşekkür ederim.

Sevca ÖNAL
Sevca ÖNAL 29-05-2018

Ehliyetimi aldım arkadaşlar çok memnun kaldım bizimle ilgilenen ablama ve direksiyon öğretmenime teşekkür ederim hiç bir şey bilmiyordum bir defada aldım. Ehliyet almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim

Buğra İSPİRLİ
Buğra İSPİRLİ 29-05-2016

Emeği gecen herkese teşekkür ederim. Kursta verilen eğitim gercekten çok başarılı ve ilgililer.Herkese tavsiye ediyorum, teşekkürler.